- Dimbar belysning
- Sminkspegel i elegant design från KAILA
- 14 utbytbara glödlampor som ramar in spegeln





KAILA Sminkspegel Hollywood Edge 14 E27 Roséguld 80x65 cm
- Dimbar belysning
- Sminkspegel i elegant design från KAILA
- 14 utbytbara glödlampor som ramar in spegeln
Med denna sminkspegel kan du applicera din makeup med stil. Den eleganta designen, med rektangulär form och integrerad belysning, ger spegeln en lyxig framtoning som passar bra i hemmets alla rum. Belysningen består av 14 glödlampor med E27-sockel, som vackert ramar in spegelns 80x65 cm stora spegelyta. Spegelns kalla vita ljus kan dimras med hjälp av en smidig vrid-knapp på spegelns ena kortsida.
Denna spegel har en ram tillverkad i järn, med en stilfull nyans av roséguld. Den placeras ståendes på ett bord eller monteras upp på väggen – fotstället kan nämligen skruvas bort för att skapa en lyxig väggspegel. Elanslutning sker med stickpropp.
KAILA är ett nytt svenskt varumärke som erbjuder inredning av hög kvalité i klassisk svensk design. Designstilen kännetecknas av minimalism, elegans och funktionalitet med en modern twist.
Art.nr:Kom även ihåg
-
Glasrengöringsmedel Groglass - 0,5 liter
129.90 kr -
Reservlampa Sminkspegel - E27 12V
39.90 kr
INSPIRATION FRÅN @BGAINSPO
Tagga @bgainspo på Instagram för en chans att synas här. Bli inspirerad av andra underbara hem.